O nás

Baví nás zdravé a dobré jídlo. Zajímavým spouštěčem byl příchod miminka do rodiny a diagnóza vysoký krevní tlak. Oboje nás upozornilo na všechno, co naše tělo přijímá, jak s tím pracuje a co si vlastně z přijímaného vezme, jestli pouze momentální rychlou energii, nebo i vitamíny, minerály, jaké živiny. Recepty na dlouhověkost jsou různé, jsou dány zajisté i genetickou výbavou, ale pokud můžeme něco ovlivnit tak je to mimo jiné náš jídelníček. Je úžasné, že podle ankety již každý „desátý“ řeší jídlo, zajímá se o zdravé potraviny, není mu neznámý bulgur, chia, kustovnice, avokádo, červená řepa, chili koření. Zajímá se o detox, čerstvé šťávy, raw stravu. Ale stačí i jen málo jako sledovat „éčka“ tuky , konzervanty v potravinách, složení.

Je obhajitelné, že v dnešní době nestíháme řešit několikrát denně přípravu čerstvých jídel, proto jsme přišli s konceptem FRESH CAFÉ MEDISPOL, kde se s láskou k životu a jídlu věnujeme zdravému a čerstvému stravování, pokud možno co nejvíce zaměřenému na vstupních surovinách z Moravy.

Jsme připraveni pro Vás připravit jakoukoliv akci, všechny výzvy nás baví a zrealizujeme je pro Vás s maximální pečlivostí.

Váš tým FRESH CAFÉ MEDISPOL

Prostory Fresh Café Medispol